BeachParkCB

O areálu

Park plážových sportů s nočním osvětlením, které zaručuje provoz až do 22:00, se nachází ve sportovním a společenském centru Českých Budějovic vedle sportovní  haly. Areál je příjemnou zastávkou na oblíbené městské cyklistické stezce vedoucí až na Hlubokou nad Vltavou. Malebné náměstí Přemysla Otakara II. je vzdáleno 5 min pohodlné chůze. V areálu je 6 kurtů na plážový volejbal, které lze  využít i pro ostatní plážové sporty (fotbal, házená, tenis....).

V našem areálu pracuje několik odborných trenérů s licencí, kteří zajišťují výuku pro jednotlivce i skupiny. Ideální využití volného času zde naleznou všechny kategorie sportovců, od začátečníků až po velmi kvalitní hráče.

Nabízíme :

  • 6 kurtů na plážový volejbal, tenis, badminton, fotbal,
  • 1.250 metrů čtverečných pláže pro jiné plážové sporty, po dohodě 1 hřiště na plážový fotbal (víkendový turnaj),
  • občerstvení v Beach restauraci a BudBay klubu (50-100 míst)
  • parkoviště
  • šatny, sprchy, soc. zázemí ve sportovní hale
  • provoz a užívání areálu se řídí Provozním řádem, běžně je otevřeno 8:00 - 22:00

Celé léto se zde můžete setkávat s přáteli, pravidelně trénovat pod vedením trenérů nebo soutěžit v mnoha turnajích o zajímavé ceny. Po sportu můžete příjemně posedět v naší restauraci, děti mohou využít hrací koutek. Zajisté si od nás odnesete spousta zážitků!

Pro rozšíření naší nabídky zajišťujeme organizaci sportovních turnajů, firemních akcí a společenských večírků. Rádi pro vás připravíme program dle Vašich požadavků a přání, včetně kompletního občerstvení.

Pracujeme na neustálém zkvalitňování našich služeb,pokud máte nějaké podněty, které byste nám chtěli sdělit, napište nám ! Naším cílem je, abyste se k nám chtěli vracet, proto neustále zkvalitňujeme zázemí i služby. Na vás je, abyste  nám pomohli vybudovat přátelské prostředí a komunitu, kterou jinde nenajdete :)

 

Proč právě beachvolejbal?

Beachvolejbal je jedním z nejvšestrannějších sportů, při kterém získáte pružnost, rychlost, sílu a obratnost a zároveň si užijete spoustu zábavy. Můžete si jím zpestřit dovolenou u moře, kde tento sport vlastně vznikl. Plážový volejbal je zároveň i sport, který je i na vrcholové úrovni šetrný k tělu, a proto jej lze hrát do vysokého  věku. Není proto výjimkou, že na vrcholné světové úrovni spolu s dvacetiletými mladíky zápolí i ostřílení borci, kterým táhne na čtyřicítku. Kromě toho, že je beachvolejbal nádherný sport, pomáhá Vám formovat přirozenou cestou i krásnou atletickou postavu.