BeachParkCB

Beach Park

Beach Parku
 
Park plážových sportů s nočním osvětlením, které zaručuje provoz až do 24.00 hod, se nachází ve sportovním a společenském centru Českých Budějovic vedle sportovní  haly. Přes řeku Vltavu se nachází zimní stadion, plavecký stadion a letní plovárna, nedaleko je tenisový areál Tonstav a lesopark Stromovka. Areál je příjemnou zastávkou na oblíbené městské cyklistické stezce vedoucí až na Hlubokou nad Vltavou. Malebné náměstí Přemysla Otakara IV. je vzdáleno 5 min pohodlné chůze. V areálu je 6 kurtů na plážový volejbal, které lze  využít i pro ostatní plážové sporty (fotbal, házená, tenis....). V případě zájmu je možné objednat výuku plážových sportů pod vedením odborného trenéra pro jednotlivce i skupiny. .
- 6 kurtů na plážový volejbal, tenis, badminton, fotbal
- 1 250 m2 pláže pro jiné plážové sporty, po dohodě 1 hřiště na plážový fotbal (víkendový turnaj)
občerstvení v Beach Baru ( 50-100 míst)
parkoviště
šatny, sprchy, soc. zázemí ve sportovní hale
 
Poloha a zázemí  řadí tedy bez pochyby beach areál mezi nejzajímavější sportoviště tohoto druhu v České republice.
Od léta 2011 je vybudováno umělého osvětlení, které dává možnost hraní beachových sportů do večerních hodin.  Věříme, že tato inovace zvýší oblibu a zájem u mnoha milovníků letních sportů a večerů.
Provoz a užívání areálu se řídí Provozním řádem.
 
Proč právě beachvolejbal?
 
Beachvolejbal je jedním z nejvšestrannějších sportů, při kterém získáte pružnost, rychlost, sílu a obratnost a zároveň si užijete spoustu zábavy. Můžete si jím zpestřit dovolenou u moře, kde tento sport vlastně vzniknul. Plážový volejbal je zároveň i sport, který je i na vrcholové úrovni šetrný k tělu, a proto jej lze hrát do vysokého sportovního věku. Není proto výjimkou, že na vrcholné světové úrovni spolu s dvacetiletými mladíky zápolí i ostřílení borci, kterým táhne na čtyřicítku. Kromě toho, že je beachvolejbal nádherný sport, pomáhá Vám formovat přirozenou cestou i krásnou atletickou postavu.
 
Připravujeme pro Vás
 
Novinkou, kterou Areál plážových sportů připravuje, je zahájení beachvolejbalových kroužků.  V případě zájmu je možné objednat výuku plážových sportů pod vedením odborného trenéra pro jednotlivce i skupiny.
Pro rozšíření naší nabídky zajišťujeme organizaci sportovních turnajů, firemních akcí, společenských večírků,  Rádi pro vás připravíme program dle Vašich požadavků a přání, včetně kompletního občerstvení.
Celé léto se zde můžete setkávat s přáteli i pravidelně trénovat pod vedením trenérů, soutěžit v mnoha turnajích o zajímavé ceny.  Zajisté si od nás odnesete spousta zážitků!
Vzrůstající návštěvnost beach areálu z řad dětí i jejich rodičů a neustále zkvalitňování našich služeb a to s pomocí kvalifikovaných trenérů a profesionálního zázemí areálu, je důkazem toho, že jdeme správným směrem.
Potěšíme Vás špičkovým vybavením, skvělou atmosférou i pizzou. Ideální využití volného času zde naleznou  všechny kategorie sportovců, od začátečníků až po vrcholové sportovce.